Výuka tance, Showdance, tanec pro Vás

workshopy pro skupiny & výuka tance pro cizince

VÝUKA TANCEmožnost efektivní a především individuální práce, kdy se Vám bude věnovat výhradně jeden z nejlepších profesionálních tanečníků na světě. Věřím, že k tomu, abyste se v rámci individuální hodiny cítili co nejlépe, pomohou nejen mé bohaté zkušenosti z oblasti individuální výuky tance, ale také mnohaletá praxe v tanečním světě. Individuální lekce se dá domluvit dle vašich časových možností a místa.

Individuální hodina je určená pro jednotlivce či páry. Většinou jej volí zájemci v rámci pravidelné spolupráce. Vše je na domluvě :-)

WORKSHOPV rámci našich tanečních workshopů se naučíte či zdokonalíte ve Vámi vybraných společenských tancích. Vyučujeme latinsko-americké tance tak i standardní tance. Vřele naše taneční workshopy doporučujeme všem zájemcům o společenský tanec, kteří si chtějí dopřát luxus a kouzlo individuální péče. Jsou určeny též pro ty, kteří nemají čas pro návštěvu klasických “tanečních”.

Taneční studio, ve kterém taneční kurzy probíhají, je vybaveno zrcadlovou stěnou, jež je tou nejlepší zpětnou vazbou Vašich pohybů.

SHOW DANCETaneční předtančení neodmyslitelně patří k zahájení slavnostního plesu či firemní party. Slouží nejen k inspiraci, ale i k naladění přítomných na taneční vlnu. V dnešní době se však čím dál více firemních večírků nese v modernějším duchu a to vyžaduje i jiný druh předtančení než typ klasický. Pro tyto případy jsme připraveni předvést naši tématickou taneční show, která je plná dramatických pasáží, zvedaček a překvapivých změn.

Další možností, jak zpestřit Váš večírek či ples, je volba krátké výuky jednoho či dvou tanců.

SVATEBNÍ TANECKlasickou volbou pro svatební tanec je waltz pro svoji eleganci či rumba pro její romantický nádech. Některé páry však volí výraznější a dynamičtější tance jako jsou například tango, foxtrot či chacha. Je na Vás, jaký zvolíte druh tance, ale je důležité, aby Váš svatební tanec vyjadřoval emoce, které cítíte. Svatební páry většinou tančí na oblíbené milostné pomalé písně, které pro ně mají osobní význam.

Okamžik, který si zapamatujete navždycky - Váš první novomanželský - svatební tanec. Užijte si jej již během jeho příprav.

STARDANCE HODINAV rámci Dne Star dance na Vás čeká 6 hodin tance, kdy si osvojíte základní kroky vybraných tanců a naučíte se i pokročilou choreografii. Den Star dance je určen pro všechny milovníky tance a pohybu a to bez rozdílu věku či tanečních zkušeností. Den Star dance je rozdělen do dvou bloků po 3 hodinách, takže bude dostatek času pro důkladné osvojení si tanečních prvků.

Pod vedením lektora, který se bude po celou dobu věnovat jenom Vám, si budete moci připadat jako pravá hvězda Star dance.

LEARNING FOR FOREIGNERSUnder the guidance of a private dance teacher, you will learn and develop all of the ballroom dances. You can choose between the longer version if you want to develop a deeper understanding of the dances, or shortened version, if you have strict time restraints.